Pseudoimaginarno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulicky Artrysu

3 posters

Goto down

Ulicky Artrysu Empty Ulicky Artrysu

Odoslať  Admin St jún 22, 2011 8:30 am

... elegantne majestatne mesto je uz dlhe veky centrom vsetkeho diania...

Admin
Admin

Počet príspevkov : 1
Join date : 22.06.2011

https://pseudoimaginarno.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Tanja Antrayee St jún 22, 2011 8:43 am

*sedi v cajovnicke svojej mladosti, kam chodi so svojou najlepsou priatelkou uz odkedy sa spoznali nielen na najparadnejsi caj, ale momentalne na velku salku horucej cokolady, z ktorej pomaly odpija, pretoze na svete nie je pre sedemnastrocnu poloelfku, ktora ma pomaly na sklonku studia na Quinisskej strednej, ked sa odmieta tvarit ze sa musi ucit na susky. caka vlastne na svoju priatelku, ktora sice ZATIAL nemeska, ale o chvilu uz bude. nie ze by jej to nejako vadilo, ked uz ma megalomansky hrncek s cokoladou, ale musi sa na nieco predsa stazovat. okrem toho aj na to, ze jej kamoska na nu nema nejako poriadne cas, minimalne na to, aby si spolu zatrenovali.. trebars kuzla na skusku alebo hocico ine. bude musiet povyzvedat, zac je toho loket. ale zatial si len uskrne z pariaceho sa hrnceka a.. caka. je v tom tazka poezia*
Tanja Antrayee
Tanja Antrayee

Počet príspevkov : 56
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Imaginarium Dr. Parnassa

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Saraine Nyeri St jún 22, 2011 8:48 am

*nervozne flochne pohladom na hodiny na vezi a zamraci sa na velku rucicku, ktora sa nebezpecne posuva k stavu, ze ukaze cas, v ktorom uz bude definitivne meskat. Prida do kroku, len na poslednu chvilku si vsimne uvolnenu dlazobnu kocku, co ju zachrani pred padom a rozmlatenim si svojej hlavky. Prehodi si vlasy na chrbat, zaboci za roh a o par krokov dalej uz brzdi pred tazkymi drevenymi dverami zdobenymi starobylymi ornamentami. Siahne rukou na klucku, prudko otvori dvere a vpadne dnu*
Saraine Nyeri
Saraine Nyeri

Počet príspevkov : 239
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Nyeri House

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Tanja Antrayee St jún 22, 2011 8:57 am

*tik..tak..tik..tak..tik..tak..tik..tak.. pocuva hypnoticky tikot hodiniek a mechanicky odchlipkava z cokolady, ktora jej pali pery. nebude nahnevana, ani ked bude meskat, pretoze vacsinou je ona ta, co meskava. vacsinou, poslednou dobou nie. ze by v tom bol nejaky novy objav? nie, to by uz vedela. alebo mozno aj nie. ved uvidi.. rozmysla nad tym.. nie ze by ju chytala nostalgia, ze dokonci skolu, tak dlho tu nie je.. vlastne.. tri ci styri roky? nie je to jediny zivot, ktory poznala, ale kedze ten prvy sa snazi nepripominat si, da sa to brat aj tak. nema tu ziadnu rodinu, a popravde, nema ani ziadne peniaze. ved uz teraz.. ma peniaze ledva tak na tu cokoladu, ale konecne si musela dat nieco do zaludka. na ten posledny rocnik nutne potrebuje nejaku brigadu, inak umrie od hladu. a musi zajst na sekretariat, vybavit si letne ubytovanie. neplanuje zrovna ostat pod holym nebom.. do myslienok jej doslova vpadne dakto, kto velmi neelegantne vstupi do miestnosti, ako keby sa velmi ponahlal. venuje prichodzej siroky usmev a dvihne ruku a zamava na nu, aby na nu cez cajovnu videla. kricat neplanuje, takze Sai by sa mala radsej dobre poobzerat. no tento rok veru teda konci nejako ironicky.. minimalne v jej gebuli*
Tanja Antrayee
Tanja Antrayee

Počet príspevkov : 56
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Imaginarium Dr. Parnassa

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Saraine Nyeri St jún 22, 2011 9:04 am

*pohladom prebehne celu miestnost, pohladom zavadi o akusi zhrbenu bytost sediacu v kresle v rohu, no vzapati jej pohlad padne na usmievajucu sa Tanju. Zaroven s vykrocenim sa na nu ospravedlnujuco usmeje a o par sekund sa zvezie na stolicku oproti nej* Prepac... *stale prudko vydychuje, jej pluca dostali riadne zabrat, asi by mala zacat pestovat nejaky sport, nech si zlepsi kondicku* zdrzal ma ten smradlavy Ehelopy. Neustale sa ma vypytuje na otca a neskutocne mi tym lezie na nervy. Nechapem, preco nie je zalezeny vo svojom pachnucom sklenniku a mne neda pokoj. *odfrkne si a pokruti hlavou* Co si o sebe ten tucko mysli? *znova prudko vydychne a siahne po napojovom listku*
Saraine Nyeri
Saraine Nyeri

Počet príspevkov : 239
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Nyeri House

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Tanja Antrayee St jún 22, 2011 9:09 am

to je v pohode, *odveti kamoske, ked ta dopadne oproti* inak ahoj *polozi hrncek uz na echt na stol a chvilku don pozera* no len aby *uskrnie sa* dakosi ma v poslednom case zanedbavas, a kto vie, ci ma v tom prsty len Ehelopy *venuje jej jedne akoze vsevediaci pohlad* ale inak s tebou suhlasim. minule ma nechal po skole za neviem co a musela som hnojit tie jeho buriny. skoro som tam odpadla. nabuduce si jednoznacne musim kupit mentolovu apstu pod nos. to sa proste neda vydrzat *odfrkne. normalne jej to ponosovanie sa pripomenulo ten puch, tak sa nadkloni nad hrncek a zhllllboka sa nadychne krasnej cokoladkovej aromy, a hned si aj odpije.*
Tanja Antrayee
Tanja Antrayee

Počet príspevkov : 56
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Imaginarium Dr. Parnassa

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Saraine Nyeri St jún 22, 2011 9:20 am

*strasie ju pri spomienke na Ehelopyho puch* inak ahoj... *uskrnie sa a ospravedlnujuco pozrie na kamaratku. Prehrabne si vlasy, a pri jej vsevediacom pohlade sa napadne rychlo zahladi do napojoveho listka. Napriek enormnej snahe sa jej nepodari zabranit licam, aby sa sfarbili do ruzova. Docerta! pomysli si a oci nechava zabodnute na stranu s alkoholom. Ved aj tak nevie, co vlastne cita. Vdacne pozrie k baru, kyvne casnicke a objedna si mentolovu horucu cokoladu so slahackou. Ked uz nemoze dalej zdrzovat, odlozi napojovy listok bokom, oprie sa na stolicke, zlozi si ruky na prsiach, pohodi hlavou a snazi sa zmenit temu* Ako sa inak mavas? Poriadne sa ani nevidime, musime niekedy zabehnut k moru. Urobime si niektory vikend taky pekny vylet... Co ty na to? Oddych nam len prospeje. *zasa si nervozne prehrabne vlasy, dufajuc, ze cerven z jej lic uz aspon zacina miznut*
Saraine Nyeri
Saraine Nyeri

Počet príspevkov : 239
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Nyeri House

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Tanja Antrayee St jún 22, 2011 9:25 am

*vsimne si, ako kamoske stupa cerven do lic za napojovym listkom* mas ho hore nohami *upozorni ju so smiechom a chichoce sa aj ked vezme svoj pohar aznova si odpije* mam sa dobre, dakujem *odpovie s uskrnom a vyrazom typu "myslis si ze sa z toho tak jednoducho vyvlecies?" pokracuje* vylet by bol fajn, ale tipujem, ze nan pojdeme miesto dvoch traja, aby si mi predstavila ten tvoj pozierac volneho casu *myka jej kutikom ust, ale este chvilku sa jej podari vydrzat* mimochodom, zahovaras *podotkne nevinne, ako keby to nebolo jasne a opat sa rozchichoce nad svojou salkou cokolady* ale ved v pohodeee. inak sa mavas ako? *tvari sa, ze absolutne nezavazne pokracuje v nacatej konverzacii*
Tanja Antrayee
Tanja Antrayee

Počet príspevkov : 56
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Imaginarium Dr. Parnassa

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Saraine Nyeri St jún 22, 2011 9:31 am

*tusila, ze Tanju len tak lahko neosali* Ale netrep kraviny. Nepojdeme traja... jedine, ze by si si zobrala so sebou nejaky tvoj objav. *neodpusti si male podpichnutie, ked moze rypat Tanja, preco by si nerypla aj ona* A nezahovaram... *ozve sa urazene sledujuc casnicku, ktora pred nu polozi obrovsku salku s topiacou sa slahackou. Schmatne lyzicku a pusti sa do bielej dobroty, popritom sa snazi v hlave rychlo vymysliet nieco, cim by Tanju nejako odputala od temy, ktoru vobec nema chut rozoberat* O nic nejde, aj tak by... *nedokonci, pokruti hlavou a napcha si do ust riadnu porciu slahacky. Kym ju spracuje a posle do zaludka, prejde par sekund* Inak sa mam fajn... ozaj. Chcela som sa ta opytat, otec zasa ide na dva tyzdne kamsi na sluzobku, nechces zostat u nas? Mozeme sa ucit na tu skusku z transky... hm? *spytavo na nu pozrie a strci si do ust dalsiu porciu slahacky*
Saraine Nyeri
Saraine Nyeri

Počet príspevkov : 239
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Nyeri House

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Tanja Antrayee St jún 22, 2011 9:40 am

ale, ja? ved ja si vyplnam cas ked ma nechavas kvoli tvojmu objavu v stichu poctivym studiom. okrem toho, teraz pred suskami mi nejaky dalsi stres, problem alebo zabavku netreba. *akoze, ono by aj mozno bolo koho riesit, ale naco? ona sa netuzi viazat. minimalne este dlho. ale to vobec teraz nemusi riesit, teraz ma na starosti dolezitejsie veci.. ako podpichovanie Sai* no ked to ty vravis *pokrci plecom, aj ked to ze zahovara je take jasne ako to ze si objednala horucu cokoladu* dobre. sice o nieco ide, ale ked to bude vazne, najprv pouzi sede mozgove bunky, okej? *zmurkne na nu a venuje sa dalej svojmu hrnceku* aale, neverim, spravis si na mna dva tyzdne caS? *zatvari sa nadmieru prekvapene* okej, uz nerypem. jasne ze pridem, vies ze transka nie je to najprijemnejsie, co ma kedy postretlo *zachmurene skonstatuje pozerajuc do cokolady*
Tanja Antrayee
Tanja Antrayee

Počet príspevkov : 56
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Imaginarium Dr. Parnassa

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Saraine Nyeri St jún 22, 2011 9:49 am

*takmer by sa zasmiala* Poctivym studiom, hej? Ehmmmmmm... *akoze si nahlas odkasle, uskrnie sa a odhrnie si pramen vlasov za ucho* Ani sa neskusaj presvedcit ma o opaku, lebo velmi dobre viem, ze aspon tristvrte knih, ktore mas naskladane v izbe nema so skolskymi predmetmi spolocne ani makke f. *kedze slahacku uz stacila spraskat, ponori lyzicku do cokolady a pusti sa ju miesat v smere hodinovych ruciciek, nech vychladne* och, jasne, ze si spravim cas, prosim ta. Ved si moja najlepsia kamoska. *zatvari sa teatralne a vzapati si uvedomi, ze je vlastne jej jedina kamoska. Aj by si povzdychla, ale akosi. Zahryzne si do spodnej pery, zdvihne hlavu, zahladi sa na Tanju akymsi divnym pohladom a potom povie* Vies, nechcem mat pred tebou ziadne tajomstva... ale to len... aj tak by ma nechcel. Ibaze... *pokrci plecami a zahladi sa do svojej salky, ruka s lyzickou v cokolade robi stale pomalsie a pomalsie pohyby, az zastane* Aj tak by si ma nikdy nevsimol... *skloni hlavu a vlasy jej zakryju minimalne polovicku tvare*
Saraine Nyeri
Saraine Nyeri

Počet príspevkov : 239
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Nyeri House

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Tanja Antrayee St jún 22, 2011 9:59 am

no a co. ale su tam. budim nimi inteligentny dojem *zatvari sa naivne mudro a odpije si z cokolady. vacsina jej knih sa tyka nejakej fantasy, alebo si cita historicke romany s presladenymi happyendami, alebo druhu polovicu uceniasanetykajucich knih tvoria astronomicke bychle alebo neskutocne stare legendy z najzapadnutejsej policky v kniznici. alebpo o runach a symboloch. nejaka transka alebo elixiry ju z vysoka nezaujimaju. aj ked tie elixiry si mozno este rozmysli. to by sa jej aj zislo.. no spat k Sai a jej nedostatku volneho casu* no tak, nevesaj hlavu *povzbudivo sa na nu usmeje* to nemozes nikdy vediet. ale skusaj to prosim az po skuskach, nechcem dorobit skolu bez teba. pojdeme k tebe, naucime sa transku, pomozes mi s vecami na elixiry, ja ti prelozim ulohu z run a potom usnovame nejaku pascu, co povies?
Tanja Antrayee
Tanja Antrayee

Počet príspevkov : 56
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Imaginarium Dr. Parnassa

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Saraine Nyeri St jún 22, 2011 10:10 am

Ved dobre, dobre, ja ti tie knihy neberiem... *vystrci dlane pred seba, akoby sa isla branit pred Tanjou. Niekedy jej az zavidi, ako dokaze tolky cas zdanlivo necinne sediet a citat. Zisiel by sa jej taky skill. Nie, ze by ju nebavilo citat, ale nebavi ju citat dlhsi cas. Radsej sa vyvali na zahradne lehatko a pozoruje pokojnu hladinu jazera. a mala by aj zacat trochu trenovat, lebo ak sa jej nahodou na zaverecnych skuskach spytaju na ovladanie vody, velmi lahko sa moze stat, ze pohori. Strasne zlenivela... ba priam neskutocne. Odkedy sa jej pestunka Gerta pobrala na dochodok na Mallorcu, nema ju kto nutit* Och, ako keby si ma nepoznala... urcite nebudem nic skusat. Ved ti hovorim, ze nevie, ze existujem. A pochybujem, ze by sa to niekedy dozvedel... *smutne sa usmeje, odpije si z cokolady, ktora uz ma presne akuratnu teplotu a pozrie znova na kamaratku* Ale s tou transkou si poradime lavou zadnou. A s ostatnymi predmetmi tiez... *nostalgicky si zaspomina na prvy rocnik a ten den, ked stretla Tanju a snazili sa spolu zorientovat v tom obrovskom hrade. Nikdy nezabudne na Ehelopyho smrad, ktory ich privital hned prvu vyucovaciu hodinu. Nadherny zaciatok studia, len co je pravda* Uvedomujes si to? Este par mesiacov a budu z nas dospelacky... a skaredy nebezpecny svet sa na nas vrhne... *stisi intenzitu hlasu a posledne slova povie povie priam hororovym stylom napodobnujuc pritom prejavy vacsiny ucitelov v poslednom obdobi*
Saraine Nyeri
Saraine Nyeri

Počet príspevkov : 239
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Nyeri House

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Tanja Antrayee St jún 22, 2011 10:20 am

no len by si skusila *zasmeje sa. veru, kto by siahol na jej milovane knihy, skoncil by velmi.. velmi zle. minimalne by nanho pouzila jeden z transifuracnych tahov, ktore jej Sai pomzoe sa naucit. to pojde dost rychlo. casy ked pre u transka bola uplnym neznamym svetom zmizli. aj ked ju stale neznasa a casto jej nejde.. nebavi ju vydavat veci za nieco ine* ved prave ze ta poznam. budes nad tym meditovat este mesiace, a nakoniec budes vycitat sama sebe, ze si nic neurobila. spravime skusky, potom mi o nom vsetko porozpravas a pojdeme ho nahodne stretnut. no to doriesime potom *odpije si znova z cokolady. vazne je to ta najlepsia vec na svete pre dospievajucu studentku. jednoznacne dobra na nervy, a chce sa jej z nej aj poriadne spat* no hej, ked na to budeme dve, pojde to.. keby mozeme robit aj skusky spolu! *povzdychne si, vyberajuc cokoladu na spodku salky lyzickou* no este aj ty s tym zacinas? *pozrie na nu velmi ,velmi skaredo* nechapem, co s tym ti profaci maju. ked to nezhltlo ich, prezijeme to aj my *mykne plecom a dovysparkava vzacne zvysky vonajuceho napoja* ja som rozmyslala.. no nic, to ti poviem ked prideme k tebe. mali by sme ist, zachvilu bude tma. nechce sa mi tu potlkat potom *pohlad jej zabludi von, kde uz to bude zachvilku neprehladne*
Tanja Antrayee
Tanja Antrayee

Počet príspevkov : 56
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Imaginarium Dr. Parnassa

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Saraine Nyeri St jún 22, 2011 10:27 am

*pochybovacne pozera na Tanju, ked to ona vravi, znie to velmi jednoducho. ze nahodne stretnutie. uz to vidi. Stazka si povzdychne a pokruti hlavou* Zabudni na to. Fakt sa sustredime radsej na ucenie, bude to produktivnejsie... ak nespravim tie runy, otec ma vlastnorucne vykopne z domu. *kyslo sa zaksichti a dopije zvysok cokolady. Kym po vreckach zhladuva nejake drobne a rata ich, prehodi* Aj tak nechapem, ako to moze byt povinny predmet. V zivote som nic zbytocnejsie nevidela... *aj tak vie, ze s tym nic nenarobi, no dobre jej padne, len tak sa postazovat. Naaranzuje peniaze na stol a pomaly sa zdvihne* Tak teda radsej podme. Od zajtra zaciname zarezavat... *dnes sa este potrebuje poriadne vyspat. Posledne noci toho totiz kvoli snom o Jamesovi, vela nenaspala. Ale tuto noc sa vyspi, aj keby hnile holuby z neba padali*
Saraine Nyeri
Saraine Nyeri

Počet príspevkov : 239
Join date : 22.06.2011
Bydlisko : Nyeri House

Návrat hore Goto down

Ulicky Artrysu Empty Re: Ulicky Artrysu

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.